Reklama
Darmowe próbki kosmetyków - porady
Darmowe próbki / testy kosmetyków
wtorek, 26 lutego 2013 09:50

 

 

Próbki kosmetyków - darmowe, bezpłatne, gratis! Częstotliwość wyszukiwania tych słów w wyszukiwarce jest ogromna. Każdego dnia tysiące osób gruntownie śledzi wyniki z nimi związane – portale internetowe, blogi i fora dyskusyjne. Właśnie na nich użytkownicy podają pewne (według nich) lub mniej sprawdzone dojścia do darmowych próbek i gadżetów.

Rzadziej natrafić można na ogłoszenia producentów, którzy na firmowej witrynie zachęcają do wypełnienia formularza w celu wypróbowania swoich produktów. Każdy kto zgłębiał choć trochę tematykę "tropienia" darmowych próbek wie, że jest to zwykle sprawa czasochłonna, natomiast efekty nie zawsze zachęcające do dalszych poszukiwań. Linki podane na forach nie działają, nasza skrzynka (ta wirtualna i domowa) świeci pustkami, a próbki jeśli już przychodzą to po kilku miesiącach i ...  w marnych ilościach.

 

 

Tematyka darmowych próbek znana jest mamom małych dzieci oraz kobietom spodziewającym się malucha. Na rynku pojawia się coraz więcej kosmetyków, a media wabią i kuszą nas nimi wszystkimi możliwymi sposobami – każda nowa seria jest według wszelkich zapewnień: najwyższej jakości, unikalna, delikatna, bezpieczna, hipoalergiczna oraz oczywiście jak na dzisiejsze czasy przystało ekologiczna. Kosmetyki dla dzieci oraz te do pielęgnacji w okresie 9 miesięcy i po porodzie kosztują nierzadko fortunę! Jeżeli mamy zatem wydać minimum 50 zł na "idealny kosmetyk", po którym pozostaną jedynie gorzkie opary z otoczki reklamowo - marketingowej nasza decyzja jest zrozumiała: chcemy go najpierw wypróbować!  Poniżej przedstawiamy kilka sexy teen porn porad – odpowiedzi na pytania dotyczących darmowych próbek kosmetyków dla dzieci i mam.

 

 

Czym właściwie są darmowe próbki kosmetyków? (jeśli zrozumiesz czym są, być może łatwiej będzie Ci je zdobywać)

Odpowiedź może wydawać się oczywista, ale niekoniecznie. Wiele firm produkuje teraz mini wersje swoich produktów, które mylone są z próbkami. Bezpłatne próbki – testery to saszetki, w których znajduje się minimalna ilość kosmetyku (np. 1 ml, 5 ml), przeznaczona do jedno – dwurazowego użycia. Nie są one przeznaczone do sprzedaży – taka informacja zwykle widnieje na saszetce. Mini opakowania kosmetyków, które znajdziesz w drogeriach nie są „darmowymi próbkami” jak sama nazwa wskazuje, chociaż idealnie spełniają ich funkcję (wypróbowania produktu) z taką różnicą, że trzeba za nie zapłacić, a raczej … przepłacić.

 

 

Jak i gdzie zdobywać darmowe próbki?

Wyobraź sobie, że próbki są jak przymierzalnie w sklepach. Wszystkie sklepy powinny je mieć, ponieważ każda z nas woli przymierzyć ubranie przez zakupem. Dokładnie tak samo jak chciałybyśmy wypróbować kosmetyk przed zakupem! Kiedy stosujesz próbkę żelu do mycia u swojego maluszka, jesteś w stanie określić czy nie wywołał reakcji alergicznej, stopień zadowolenia z jego konsystencji, zapachu, tego jak oczyszcza, w jakim stanie jest skóra po kąpieli oraz czy warto zakupić opakowanie o pełnej pojemności. To oczywiste, że po jednej próbce nie przekonasz się o skuteczności kremu na rozstępy do stosowania w ciąży, ale z pewnością dostrzeżesz takie właściwości jak komfort stosowania czy zapach. Wydaje się być zatem rzeczą naturalną, że jeżeli producent jest przekonany o wysokiej jakości swoich produktów to chętnie rozdaje próbki, zdając sobie sprawę, że zaprocentuje to wzrostem sprzedaży pełnowartoścowych opakowań.

Darmowe próbki pojawiają się w gazetach, są rozdawane w marketach i drogeriach. Wiele firm co jakiś czas organizuje akcje rozdania próbek kosmetyków nowych serii na swoich stronach internetowych. Warto zaglądać także na profile marek kosmetycznych na Facebooku'u. O bezpłatne próbki można pytać w aptekach, które powinny oferować testery kosmetyków dla dzieci i mam. Szczególnie warto o nie zabiegać, gdy borykamy się ze skórą atopową u naszego maluszka.

Popularnie stosowanym sposobem pozyskiwania darmowych próbek jest pisanie e- maili do marek kosmetycznych, na ogólnodostępny w witrynie www danej firmy adres. Zwykle na taką skrzynkę trafia jednak tysiące podobnych wiadomości dziennie! Poniżej o tym, co zrobić, aby nasza wiadomość nie rozpłynęła się w otchłani sieci.

 

 

Jak napisać wiadomość z prośbą o otrzymanie próbki?

Z pewnością wysłałaś już niemało wiadomości z prośbą o bezpłatne próbki. Przejdź teraz do swojej skrzynki i jeśli masz możliwość przeczytaj je biorąc pod uwagę również tytuł. Czy będąc przedstawicielem firmy do której piszesz … odpowiedziałabyś na tę wiadomość? Czy nie zawiera błędów, nie jest zbyt długa/krótka, za mało profesjonalna albo … szablonowa? W sieci istnieje wiele rad dotyczących tego jak pisać wiadomość z prośbą o otrzymanie darmowych próbek  wraz z gotowymi propozycjami tekstów. Z punktu widzenia marki kosmetycznej to kilkaset identycznych wiadomości dziennie … z różnymi podpisami. Liczą się więc te unikalne – warto napisać własny, niedługi tekst: przedstawić się, napisać wiek swój i maluszka (ciąży) oraz jasne oczekiwania wobec firmy. Możesz także zaoferować, że w zamian za otrzymanie próbek napiszesz opinię o otrzymanych produktach na którymś z portali lub blogu, jeśli go prowadzisz (a warto!). Wbrew pozorom dodawanie zapewnienia, że bez względu na wszystko opinia, którą napiszesz o produkcie będzie pozytywna jest zdecydowanie zbędne ; )

Pamiętaj, aby podać na koniec adres – zwykle nikt nie ma czasu na wchodzenie w e- mailowe dialogi - zapytania.

 

 

Ile "kosztują" ... darmowe próbki?

Zdarza się, że mamy pytają o koszt próbek, jednak jak nazwa wskazuje poiwnny być one całkowicie bezpłatne. Jeśli dana firma decyduje ci się wysłać próbki, ponosi również koszty przesyłki. W jej interesie jest, abyś otrzymała testery, wypróbowała produkt, polubiła, a następnie … zakupiła pełnowartościowe opakowanie.

 

 

Jak stosować próbki? 

W stosowaniu próbek nieodzowny jest umiar. Zwłaszcza jeśli są to testery kosmetyków dla dzieci nie wolno nam stosować codziennie innego balsamu czy mleczka do ciała! Takie urozmaicenie może podrażnić delikatną skórę i wywołać reakcję alergiczną. Warto pamiętać także o dacie ważności i zawsze ją sprawdzać przed zastosowaniem.

 

 

redakcja (KM)

 

 

 


 

 Dla wszystkich próbkomaniaczek mamy niespodziankę! Możecie zdobyć zestaw darmowych próbek kosmetyków dla dzieci i mam!

Do "złowienia" są 4 zestawy, każdy zawiera 10 testerów ( zestawy minimalnie różnią się, ale każdy jest tak samo próbko- atrakcyjny! )

 

Zasady:

  • Dokończ zdanie:   „Lubię otrzymywać darmowe próbki bo ... "
  • Swoją odpowiedź wpisz jako komentarz tego artykułu oraz dodaj w treści swój adres e-mail.
  • Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem portalu kosmeland.pl
  • Mile widziane polubienie Kosmelandu na Facebook (nie jest to warunek)
  • Na komentarze czekamy do piątku czyli 1 marca do godz. 23.59
  • 4 osoby, których odpowiedzi będą najciekawsze zostaną nagrodzone zestawem próbek. (zestawy przydzielane losowo)
  • Rozwiązanie nastąpi w poniedziałek 4 marca.
  • Z osobami*, które otrzymają zestaw próbek skontaktujemy się poprzez e-mail.

*Nie wysyłamy nagrody za granicę.

 

 

 

 

 Zapraszamy do zabawy!

Więcej konkursów i promocji dla dzieci na ...

 

Zobacz także ...

 

 

 

 

Komentarze   

 
#367 Guest 2015-02-25 10:47
chciała bym aby moja pociecha byla zadowolona i poza tym lubie dostawac ptóbki
 
 
#366 Balbi88 2015-02-16 13:01
Lubię otrzymywać darmowe próbki, bo po przetestowaniu wiem co dobre i co mogę kupić :)
 
 
#365 Guest 2015-02-10 21:04
Lubię otrzymywać darmowe próbki ponieważ mam 2 córki,jedna 5-letnia ma uczulenia na różne kosmetyki druga 3-letnia na pokarmy. Dzięki próbkom wiem co mogę im kupić a co nie. Będę wdzięczna za okazane próbki.
 
 
#364 magdalenaw333 2015-01-24 23:29
Lubie dostawać darmowe próbki bo jako odpowiedzialna przyszła mama chce dokonywać świadomego wyboru zakupu produktów. Zanim wydam swoje pieniądze na kolejny produkt chce pierwsze zobaczyć jak skora mojego dziecka reaguje na dane substancje, produkt musi mnie 'przekonać' do jego kupna. Bo ja nie lubie kupowac kota w worku :-)
 
 
#363 Guest 2014-05-13 15:19
ponieważ wole wyprobowac probki zanim cos kupie...
 
 
#362 Guest 2014-05-07 17:34
lubie otrzymywac probki bo napewno mi sie przydadza
 
 
#361 Guest 2014-04-05 09:35
Lubię otrzymywać darmowe próbki bo są darmowe i mogę sprawdzić produkt przed jej kupnem!! 8)
 
 
#360 Guest 2014-03-01 18:12
bo są bardzo ciekawe i interesujące rzeczy w takich paczkach
 
 
#359 dominika.lozowska 2014-02-01 16:53
Lubie otrzymywać darmowe probki, bo mam okazję wypróbować coś, do czego nie do konca jestem zdecydowana. Dzieki zdobyciu darmowej próbki moge sprawdzic, czy produkt jest wart kupienia i polecenia znajomym.
 
 
#358 Anka 2014-01-31 15:30
„Lubię otrzymywać darmowe próbki bo nie wiem czy dany produkt będzie dobry dla mojego malucha i wiem ze mogę go kupić bo jest dobry, jeśli się sprawdzi. "
 
 
#357 Guest 2014-01-22 21:47
pozwalają poznać różne firmy i marki i ocenić ich jakość, a potem ułatwiają skuszenie się na kupno danych produktów.
 
 
#356 Agnieszka_H 2014-01-22 03:32
Lubię otrzymywać darmowe próbki bo chcę wiedzieć co jest najlepsze dla mojego maleństwa!
 
 
#355 Guest 2014-01-04 21:50
LUBIĘ otrzymywać próbki ponieważ wtedy wiem który produkt warto kupować.
 
 
#354 Guest 2014-01-04 21:50
LUBIĘ otrzymywać próbki ponieważ wtedy wiem który produkt warto kupować.
 
 
#353 lina19881222 2013-12-25 15:08
Bardzo lubię otrzymywać próbki, gdyż nie lubię kupować kota w worku i wyrzucać pieniądze niepotrzebnie w błoto. Lubie kupować sprawdzone produkty.
 
 
#352 Guest 2013-12-04 21:34
Lubię próbki ponieważ można zobaczyć czy dziecku bd służyć dany produkt.Jeśli sie sprawi to można kupić normalny produkt...
 
 
#351 Guest 2013-11-30 00:07
Bardzo lubię otrzymywać darmowe próbki gdyż mogę sprawdzić dany produkt przed zakupem :)
 
 
#350 Guest 2013-11-29 22:18
Jeżeli to możliwe chcę przetestować wasze
 
 
#349 Guest 2013-11-27 14:34
Lubię otrzymywać darmowe próbki, ponieważ wolę przetestować dany produkt zanim kupię większy, gdyż nie wiem jak zareaguje na niego moja córeczka.
 
 
#348 Guest 2013-11-25 15:13
Lubię otrzymywać darmowe próbki bo dzieki temu moge przetestowac i przekonac się ktore produkty beda moimi ulubionymi ;)dzieki próbkom moge zaoszczedzic na produktach ktore sie nie sprawdzą i wydać na te ktore mi pasuja
 
 
#347 Guest 2013-11-22 18:33
Lubię otrzymywać darmowe próbki bo umożliwia i to sprawdzenie produktu przed zakupem większego wydania, bo często sie zdarza że po wprowadzeniu nowego proszku do prania czy kremu do twarzy na ciele mojego dziecka wychodzą alergiczne reakcje a możliwość sprawdzenia produktu przy użyciu darmowej próbki pozwala zaoszczędzić mi pieniądze na zakup produktu który mógłby uczulić moje dziecko i nadał by sie do wyrzucenia a dzięki próbką mogła bym sprawdzić produkt przed zakupem
 
 
#346 Guest 2013-11-22 18:27
Lubię otrzymywać darmowe próbki bo dzięki temu mogę sprawdzić produkt przed jego zakupem, gdyż skóra mojego dziecka jest wrażliwa i nie każdy kosmetyk toleruje a próbki umożliwiają sprawdzenie produktu.
 
 
#345 gosiamisia21 2013-11-21 13:02
Lubię otrzymywać darmowe próbki bo nie lobie wyrzucać pieniędzy w błoto kupować normalny produkt apotem go oddać lub wyrzucić bo skóra dziecko go nie toleruje
 
 
#344 Guest 2013-11-15 09:41
Lubię otrzymywać darmowe próbki, ponieważ wolę przetestować dany produkt zanim kupię większy, gdyż nie wiem jak zareaguje na niego moja córeczka.


 
 
#343 Guest 2013-11-11 11:25
Lubię otrzymywać darmowe próbki bo po przetestowaniu wiem co kupuje
 
NEWSLETTER
REKLAMY