Reklama
preparaty na ból gardła u dzieci

 

Bezpieczne i skuteczne leki na ból gardła u dzieci - cenione marki, szeroki wybór, opisy, zdjęcia, ceny. Wybierz najlepszy produkt!

junior-angin, syrop dla dzieci, na drażniący kaszel i ból gardła
preparaty na ból gardła u dzieci
czwartek, 03 października 2013 13:04

Syrop dla dzieci junior-angin 2w1 o smaku czereśniowym to kompleksowe rozwiązanie wspomagające leczenie suchego, drażniącego kaszlu i bólu gardła. Jako jedyny na rynku zawiera składniki w postaci porostu islandzkiego i malwy, które wytwarzają na błonie śluzowej podwójną warstwę ochronną.

 
DexaCaps, tabletki na kaszel (dzieci powyżej 12 r. ż.)
preparaty na ból gardła u dzieci
środa, 05 grudnia 2012 08:40

DexaCaps - lek przeciwkaszlowy polecany w stanach męczącego, suchego kaszlu różnego pochodzenia, niezwiązanego z zaleganiem wydzieliny w drogach oddechowych.

 
Septolux, aerozol dla dorosłych i dzieci (na ból gardła)
preparaty na ból gardła u dzieci
piątek, 20 lipca 2012 11:01

Septolux aerozol to szybko i wielokierunkowo działający lek o nowoczesnym sposobie aplikacji. Likwiduje objawy związane ze stanem zapalnym jamy ustnej. Głównym składnikiem leku jest benzydamina, która należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Działa silnie miejscowo przeciwzapalnie i przeciwbólowo oraz znieczulająco i antyseptycznie.

 
Septolux, tabletki do ssania (na ból gardła)
preparaty na ból gardła u dzieci
piątek, 20 lipca 2012 10:47

Septolux tabletki to produkt, który likwiduje objawy związane ze stanem zapalnym jamy ustnej. Głównym składnikiem leku jest benzydamina, która należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Działa silnie miejscowo przeciwzapalnie i przeciwbólowo oraz znieczulająco i antyseptycznie.

 
Tantum Verde Forte, aerozol
preparaty na ból gardła u dzieci
wtorek, 20 marca 2012 12:07

Tantum Verde Forte należy do grupy nowoczesnych, skutecznych, bezpiecznych leków na ból gardła. Specjalnie stworzony aerozol (posiada kaniulę która pozwala na celowane podanie leku) umożliwia szybkie i precyzyjne (dawka leku jest ściśle określona) podanie leku w miejsce objęte stanem zapalnym, błyskawicznie hamując rozwój choroby.

 
Tantum Verde , pastylki do ssania
preparaty na ból gardła u dzieci
wtorek, 20 marca 2012 11:34

Pastylki teen porn gallery do ssania Tantum Verde należą do grupy nowoczesnych, skutecznych leków na ból gardła. Są to bezpieczne, rekomendowane przez lekarzy preparaty, o udowodnionej skuteczności w leczeniu objawów towarzyszących stanom zapalnym jamy ustnej, gardła.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3
NEWSLETTER
REKLAMY