Nowość! EKSPERT ODMŁODZENIA od Eveline Cosmetics.

0

Stworzona przez Laboratorium Eveline Cosmetics, zaawansowana seria preparatów EKSPERT ODMŁODZENIA wykorzystuje niewiarygodny potencjał naprawczy składników aktywnych nowej generacji: PRO-YOUNG INTENSIVE TECHNOLOGY™.

PRO-YOUNG INTENSIVE TECHNOLOGY™ to nowatorskie połączenie synergicznie działających, 2 opatentowanych peptydów, silnie wygładzającego ekstraktu z PIWONII oraz starannie wyselekcjonowanych składników pielęgnujących o udokumentowanej skuteczności dla spektakularnego efektu cofnięcia wieku biologicznego skóry aż o 10 lat. Globalna przeciwzmarszczkowa formuła PRO-YOUNG INTENSIVE TECHNOLOGY™ zawarta w serii preparatów EKSPERT ODMŁODZENIA daje zauważalny efekt odmłodzenia już po 21 dniach kuracji.

Cofa wiek biologiczny skóry o 10 lat!

WYSOKO PRZYSWAJALNA FORMUŁA ANTI-AGE

Przeciwzmarszczkowy krem-serum intensywnie wygładzający 35+ na dzień i na noc

z serii Ekspert Odmłodzenia Eveline Cosmetics

Przeciwzmarszczkowy krem-serum intensywnie wygładzający 35+ na dzień i na noc z serii Ekspert Odmłodzenia zawiera biologicznie czynne peptydy MATRIXYL®3000 i MATRIXYL® SYNTHE’6™, które odgrywają fundamentalną rolę w regeneracji tkanki skórnej. Stymulują komórki do produkcji elastyny i kolagenu

typu I i IV, widocznie poprawiając elastyczność i nawodnienie skóry. VOLUFILINE™ – zwany „naturalnym wypełniaczem” odnawia strukturę macierzy skóry, wyraźnie redukuje zmarszczki, nadaje młodzieńczy kontur rysów twarzy. Drogocenny ekstrakt z piwonii spektakularnie wygładza i uelastycznia skórę, a olejek z pestek winogron i betaina intensywnie regenerują i nawilżają.

REGULARNE STOSOWANIE KREMU GWARANTUJE:

OPTYCZNE ODMŁODZENIE SKÓRY:

Redukcja zmarszczek i linii mimicznych. Zwiększenie napięcia i elastyczności. Wygładzenie i wzmocnienie tekstury.

MOLEKULARNE ODMŁODZENIE SKÓRY:

Redukcja skutków spowolnienia metabolizmu komórkowego. Regeneracja i wzmocnienie włókien podporowych.

Poprawa nawodnienia głębokich warstw

Cena: ok. 19,99 zł / 50 ml

Przeciwzmarszczkowy krem-serum silnie ujędrniający 45+ na dzień i na noc

z serii Ekspert Odmłodzenia Eveline Cosmetics

Przeciwzmarszczkowy krem-serum silnie ujędrniający 45+ na dzień i na noc z serii Ekspert Odmłodzenia zawiera multiaktywne peptydy MATRIXYL®3000, MATRIXYL®SYNTHE’6™ i RIGIN™, które odgrywają fundamentalną rolę w rekonstrukcji tkanki skórnej. Dzięki pobudzaniu syntezy 6 głównych składników macierzy skóry (w tym kolagenu), wykazują niezwykłe właściwości zagęszczające i ujędrniające oraz przywracają jej młodzieńczy kontur. RADICAL LIFT 4D COMPLEX zauważalnie redukuje nawet głębsze linie i bruzdy oraz przeciwdziała grawitacyjnemu wiotczeniu tkanek podporowych. Drogocenny olejek z awokado, ekstrakt z piwonii oraz betaina tworzą bogaty zastrzyk wzmacniająco – nawilżający dla skóry.

REGULARNE STOSOWANIE KREMU GWARANTUJE:

OPTYCZNE ODMŁODZENIE SKÓRY:

Podniesienie owalu twarzy. Zwiększenie jędrności i sprężystości. Redukcja zmarszczek i bruzd. Wygładzenie i wzmocnienie tekstury.

MOLEKULARNE ODMŁODZENIE SKÓRY:

Rekonstrukcja tkanki skórnej i odbudowa włókien podporowych. Intensywna naprawa i regeneracja. Poprawa odżywienia i nawodnienia głębokich warstw.

Cena: ok. 19,99 zł / 50 ml

Przeciwzmarszczkowy krem-serum intensywnie liftingujący 55+ na dzień i na noc

z serii Ekspert Odmłodzenia Eveline Cosmetics

Przeciwzmarszczkowy krem-serum intensywnie liftingujący 55+ na dzień i na noc z serii Ekspert Odmłodzenia zawiera peptydy nowej generacji MATRIXYL®3000, MATRIXYL®SYNTHE’6™ i RIGIN™, które dzięki pobudzaniu syntezy 6 głównych składników macierzy skóry wykazują niezwykłe właściwości zagęszczające i ujędrniające. INSTA VOLUPRO FILLER zapewnia efekt lipofillingu, zauważalnie wypychając nawet głęboko zapadnięte zmarszczki oraz przeciwdziała grawitacyjnemu wiotczeniu tkanek podporowych. Drogocenny olejek z awokado, ekstrakt z piwonii oraz witamina E odżywiają, wygładzają i nawilżają skórę. Opalizujące drobinki natychmiast przywracają młodzieńczą promienność.

REGULARNE STOSOWANIE KREMU GWARANTUJE:

OPTYCZNE ODMŁODZENIE SKÓRY:

Redukcja głębokich zmarszczek i bruzd. Poprawa objętości i jędrności. Zwiększenie wyrazistości rysów. Przywrócenie

młodzieńczego blasku.

MOLEKULARNE ODMŁODZENIE SKÓRY:

Uzupełnienie ubytków i rekonstrukcja tkanki skórnej. Widoczna poprawa wytrzymałości na siły ciążenia. Poprawa odżywienia i nawodnienia głębokich warstw.

Cena: ok. 19,99 zł / 50 ml

Przeciwzmarszczkowy krem-serum silnie regenerujący 65+ na dzień i na noc

z serii Ekspert Odmłodzenia Eveline Cosmetics

Przeciwzmarszczkowy krem-serum silnie regenerujący 65+ na dzień i na noc z serii Ekspert Odmłodzenia zawiera peptydy nowej generacji matrixyl®3000, MATRIXYL®SYNTHE’6™ i RIGIN™, które dzięki pobudzaniu syntezy 6 głównych składników macierzy skóry wykazują niezwykłe właściwości zagęszczające i ujędrniające. INSTA VOLUPRO FILLER zapewnia efekt lipofillingu oraz przeciwdziała grawitacyjnemu wiotczeniu tkanek podporowych. Bio-LIPID COMPLEX oraz ekstrakt zz piwonii uzupełniają ubytki lipidów naskórka, intensywnie wygładzają i widocznie poprawiają elastyczność skóry. Opalizujące drobinki natychmiast przywracają zdrowy koloryt i subtelnie rozświetlają.

REGULARNE STOSOWANIE KREMU GWARANTUJE:

OPTYCZNE ODMŁODZENIE SKÓRY:

Redukcja głębokich zmarszczek i bruzd. Poprawa jędrności i gęstości. Zwiększenie wyrazistości rysów.

Rozświetlenie i wyrównanie kolorytu.

MOLEKULARNE ODMŁODZENIE SKÓRY:

Odbudowa rusztowania podporowego. Uszczelnienie i odżywienie naskórka. Nawodnienie głębokich warstw skóry.

Cena: ok. 19,99 zł / 50 ml

Przeciwzmarszczkowy krem silnie ujędrniający pod oczy i na powieki

z serii Ekspert Odmłodzenia Eveline Cosmetics

Przeciwzmarszczkowy krem silnie ujędrniający pod oczy i na powieki z serii Ekspert Odmłodzenia zawiera multiaktywne peptydy nowej generacji MATRIXYL®3000 i MATRIXYL®SYNTHE’6™, dzięki pobudzaniu syntezy składników macierzy skóry, wykazują niezwykłe właściwości zagęszczające i ujędrniające. INSTA VOLUPRO FILLER zauważalnie wypycha nawet głęboko zapadnięte zmarszczki oraz uzupełnia ubytki objętości struktury. Skoncentrowana kofeina i ekstrakt ze świetlika pobudzają mikrocyrkulacje, błyskawicznie likwidując opuchnięcia, obrzęki i cienie.

Bio-LIPID COMPLEX odżywia i chroni przed przesuszeniem. Opalizujące drobinki natychmiast przywracają zdrowy koloryt i młodzieńczą promienność.

REGULARNE STOSOWANIE KREMU GWARANTUJE:

OPTYCZNE ODMŁODZENIE SKÓRY:

Redukcja zmarszczek i linii mimicznych. Eliminacja oznak zmęczenia i deficytu snu. Zwiększenie napięcia i wyrazistości konturu oka.

MOLEKULARNE ODRODZENIE SKÓRY:

Uzupełnienie ubytków i rekonstrukcja tkanek podporowych. Usprawnienie procesu mikrocyrkulacji. Intensywne nawilżenie i odżywienie głębokich warstw.

Cena: ok. 16,99 zł / 50 ml

Eveline Cosmetics, www.eveline.eu

 

Udostępnij.

O autorze

redakcja

Zostaw komentarz

 
Testowanie

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij