Sukces Roku 2017 dla marki LA LUXE!

0

11 kwietnia podczas Wielkiej Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2017” jury doceniło markę La Luxe Paris przyznając jej statuetkę w kategorii Sukces 2017. To wyraz uznania wobec marki, która opowiada na potrzebę produktów profesjonalnych z przeznaczeniem do codziennej pielęgnacji. Dynamicznie rozwijający się brand La Luxe Paris umożliwia kobietom dostęp do kosmetyków o starannie skomponowanych recepturach wyróżniających się niezwykłym bogactwem składników aktywnych.

Gala przyciągnęła gwiazdy i świat biznesu, a statuetki zostały przyznane ponadto w kategoriach Osobowość, Superosobowość, Supersukces i Człowiek Sukcesu. Laureatami statuetek „Osobowość Roku 2017” zostali: Maciej Orłoś, Krzysztof Ibisz, Iwona Pavlović, Aleksandra Szwed, Marcelina Zawadzka, Karolina Gruszka, Tomasz Ossoliński, Artur Barciś, Tomasz Majewski, prof. Wojciech Maksymowicz, Mariola Bojarska-Ferenc, prof. Grażyna Rydzewska, Nina Terentiew, Jacek Kawalec, Jakub Przygoński, Andrzej Rosiewicz, Andrzej Arendarski, Piotr Lisek, Tomasz Majewski, Agnieszka Zydroń. Zwycięzców wybrali przedstawiciele redakcji magazynu „Osobowości i Sukcesy” oraz osoby nagrodzone w ubiegłych edycjach.

LA LUXE PARIS to ekskluzywna marka wywodząca się z najlepszych tradycji kosmetycznych, stworzona z myślą o kobietach otwartych na nowinki, ceniących luksus i doskonale zorientowanych w trendach. Celem marki jest podarowanie każdej kobiecie codziennego dotyku luksusu, tak by w każdej chwili czuła się zadbana i piękna. La Luxe Paris zaprasza do świata luksusowych kosmetyków najlepszej jakości. Produkty LA LUXE PARIS nie zawierają parabenów, silikonów i sztucznych barwników, a najwyższe bezpieczeństwo ich stosowania potwierdzają surowe testy dermatologiczne. W ofercie marki można znaleźć serie wyspecjalizowanych kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, ciała i dłoni, a także produkty do makijażu, które wykazują również właściwości pielęgnacyjne.

Gala zorganizowana w tym roku w Hotelu Courtyard by Marriott WarsawAirport w Warszawie miała charakter nie tylko biznesowy, ale i towarzyski. Jak co roku gala odbywała się w przyjacielskiej atmosferze. Wieczór uatrakcyjniły pokazy mody, występy muzyczne gwiazd polskiej sceny i estrady. Wręczeniu statuetek „Osobowości i Sukcesy Roku 2017” towarzyszyły liczne atrakcje oraz występy artystyczne. Na scenie pojawili między innymi: Aleksandra Szwed, Jacek Kawalec, wystąpił zespół „The Clarisse Sisters” z Mauritiusa i Krzysztof „Kasa” Kasowski.

Wydarzenie prowadzili prowadzili Kasia Motloch i Ryszard Rembiszewski.

www.laluxeparis.eu

Udostępnij.

O autorze

redakcja

Zostaw komentarz

 
Testowanie

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij