150 butelek olejku Bambino do darmowego testowania!

0

Jeszcze dziesięć lat temu rynek kosmetyków dla dzieci był bardzo niewielki. Na sklepowych półkach dostępnych było jedynie kilka marek kosmetycznych. Co innego teraz, półki uginają się pod ich ilością, różnorodnością i właśnie liczbą marek. Jednak co warto podkreślić – marka Bambino była “zawsze” i wciąż ma swoich wiernych fanów. Do tego rozwija się produkując kosmetyki, których używać może cała rodzina. Na portalu wizaz.pl marka Bambino przekazała do testowania swoją nowość: Olejek pod prysznic z linii Bambino RODZINA. Aż 150 osób otrzyma olejek, aby wypróbować go i podzielić się opinią. Może zgłosisz się i Ty? 🙂

 

A jak się zgłosić?

Jeżeli chcesz zgłosić się do testowania Bambino wejdź do >akcji, kliknij “zostań 1 ze 150 recenzentek”, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową i wyślij. Test wyłącznie dla zarejestrowanych uczestniczek portalu wizaz.pl. W tym teście czeka 150 x Olejek pod prysznic z linii Bambino RODZINA.

Zgłoszenia do testu przyjmowane są do 25 sierpnia 2019 r., a informacja o liście laureatek pojawi się do 27 sierpnia 2019 r.

>>ZGŁOŚ SIĘ<<

 

 

Udostępnij.

O autorze

redakcja

Zostaw komentarz

 
Testowanie

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij