Blogi Mam (kosmetyki dla dzieci i mam – testy/recenzje)

2

Zapraszamy wszystkie Mamy i Przyszłe Mamy do wspólnego tworzenia nowego działu w portalu kosmeland.pl – kosmetyki dla dzieci i mam.

Jeżeli jesteś blogującą Mamą, testujesz produkty (szczególnie kosmetyki) dla niemowląt, małych dzieci oraz kobiet w ciąży i po porodzie a potem dzielisz się swoimi opiniami na blogu – daj nam znać! Wystarczy, że napiszesz do redakcji na adres kontakt@kosmeland.pl  i  podzielisz się linkiem do swojego bloga oraz krótko nam go opiszesz. Twój blog może zostać polecony w dziale Blogi Mam. To także szansa na dalszą współpracę z portalem (testowanie kosmetyków!).

Serdecznie zapraszamy!

  

Oto polecane przez nas Blogi Mam

 (kosmetyki dla dzieci i mam – testy/recenzje)

 

 

 

“Moim zamierzeniem było stworzenie bloga, opierającego się na recenzjach, który odbiega od utartych schematów. Publikuję artykuły oraz opinie z zakresu różnych dziedzin. Za każdym razem staram się, by tekst nie trącił banalnymi sformułowaniami, tylko wyróżniał się stylem i koncepcją. Nie należę do grona blogerytek, hołdującym producentom, od których dostały do przetestowania jakieś produkty. Oceniam zgodnie z sumieniem i wiedzą, nie ukrywam wad i marketingowych sztuczek. Szerzę racjonalne rodzicielstwo i świadomy zakupoholizm.”

Link do bloga: http://lilia.celes.ayz.pl/blog/

 

 

 

“Interesuję się jak każda kobieta urodą, modą i zdrowiem, ale również pielęgnacją i wychowaniem mojej córeczki. Jestem żoną, mamą swojej córci oraz stałam się również BLOGERKĄ. Mój blog „Świat kobiety i jej dziecka” to wszystko, co dotyczy mojej rodziny, co używamy, co polecamy, stosujemy, testujemy. Lubię robić zdjęcia podczas całego testowania produktu i w ogóle pisanie notek na blogu stało się taką moją małą pasją. Lubię, to co robię i myślę, że jestem w tym jak najbardziej rzetelna i wiarygodna. O czym świadczy moje grono stałych czytelników, które z dnia na dzień powiększa się, co mnie bardzo cieszy. A tak naprawdę całym moim światem i tak jest moja najukochańsza córeczka, nic nie zastąpi mi jej uśmiechu co dnia.I dlatego najbardziej cieszy mnie właśnie możliwość testowania produktów dla niej.” Link do bloga: http://miraga80.blogspot.com/

 

 

 

“Nasze Małe Cudeńka…” jest to blog tworzony przez dwie mamy – Anię i Wiolę, który wciąż się rozwija i w miarę upływu czasu udoskonala. Blog ten skierowany jest głównie (choć nie tylko) do młodych stażem matek. Są tam poruszane tematy dotyczące macierzyństwa, produktów dla dzieci – tematów, które moga sprawiać większe lub mniejsze problemy bądź stać się obiektem ich zainteresowania. Obie bloga traktujemy jako chwilę wytchnienia i piszemy tam dla przyjemności.

Link do bloga: http://mojemalecudenka.blogspot.com/

 

 

 

 

“Sprawdzane i Polecane. Blog o testowaniu” jest to blog który prowadzę od marca 2012 roku. Moim marzeniem było stworzyć taki blog – takie miejsce aby kobieta taka jak ja, czyli mama, żona, gospodyni domowa znalazła w jednym miejscu informacje na temat różnych produktów przydanych w życiu codziennym. Testuję różne produkty np kosmetyki dla kobiet, dla dziecka, akcesoria dziecięce, ubranka dziecięce itd. W blogowaniu odkryłam swoją pasję. Mogę się spełniać będąc w domu razem z moim 14 mc synkiem. Satysfakcję przynosi mi poznawanie nowych produktów razem z moim synkiem i dzielenie się tym z innymi mamami na moim blogu. Wcześniej sama szukałam informacji w sieci i kierowałam się opiniami innych kobiet i mam. Teraz spełniam się sama recenzując i opiniując produkty dla grona moich czytelników.

Link do bloga: http://sprawdzaneipolecane.blogspot.com/

 

 

 

“Jestem klasyczną art kurą domową. Młodą, świeżo po raz drugi upieczoną mamą…Mamą dwójki cudownych dzieciaków. Zagorzałą wegetarianką, co kocha podróże, czasem z ogniem i w bodypaintingu występuje… Pojawienie się dziecka wywraca nie tylko naszą codzienność do góry nogami, ale również dotychczasowe podejście do życia i rozwoju. Po porodzie zmienia się optyka. Inspiruje do zmian i zachęca do poszukiwań. 3letnia Viktoria i trzy miesięczny Igor są moją inspiracją. Nie jestem eko terrorystką, ale kocham moje dzieci i chcę dla nich wszystkiego, co najlepsze. Wychowuję w duchu rodzicielstwa bliskości, ekologicznie, ekonomicznie. Śledzę nowinki, szukam wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze dla moich dzieci…a przy tym odkryłam radość dzielenia się tym z innymi rodzicami.”

Link do bloga:http://vikisiezna.blogspot.com/

oraz https://www.facebook.com/DziecieceKlimaty

 

 

 

“Mój blog, to mój mały świat, do którego często powracam. Jeżeli ktoś jest ciekawy nowości, recenzji opisanych w niecodzienny sposób,chce na chwilę zapomnieć o zwykłych rzeczach a poczytać o niezwykłych, to dobrze trafił. Osoby, które raz tu wejdą, napewno powrócą, co wywola na mojej buzi szeroki uśmiech. Mój blog to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i nie znudzi się czytaniem. Zapraszam więc do miejsca gdzie mama Laurki testuje :)”
Link do bloga: http://mama-laurki-testuje.bloog.pl/

 

 

 

“Zapiski podwojonej to przede wszystkim blog o mojej ciąży i moim pierwszym dziecku. Ponieważ od dawna interesuje się kosmetykami, a z wykształcenia jestem chemikiem analizy składów kosmetyków są nieodłączną częścią mojego bloga.
Poza tym opisuję wszystko co przyjdzie mi tylko do głowy :)”

Link do bloga: http://podwojona-sroka.blogspot.com/

 

 

 

 

 

 

 

“Na moim blogu można znaleźć różne recenzje,opinie i testy kosmetyczne,ale nie tylko. Razem z moimi trzema córeczkami lubimy nowości kosmetyczne,ich testowanie, fajną zabawę  i o tym właśnie piszę. Dla samych mam też sie tu coś znajdzie, bo każda mama powinna dbać o rodzinę, dom ale przede wszystkim o siebie. Zapraszam do odwiedzenia naszego małego świata testów, może zostaniesz z nami na dłużej ;)”

Link do bloga: http://farma-zony.blogspot.com/

 

 

 

 

“Witajcie! Jestem mamą bliźniąt – dwóch chłopców urodzonych w lutym 2011 roku. Z racji tego, że każdy z Synów jest inny, ma inne potrzeby i charakter, przetestowaliśmy masę zabawek, kosmetyków i artykułów pielęgnacyjnych oraz codziennego użytku. Jednak nie tylko Dzieci ale i Mamy znajdą u mnie coś dla siebie 🙂 Swoimi opiniami, poradami i zapiskami z naszej codzienności dzielę się na moim blogu. Serdecznie zapraszam do podczytywania i komentowania. Agg” Link do bloga: http://www.dwojedzieciija.blogspot.com/

 

 

 

 

“Prowadzę bloga typowej pani domu, pomimo natłoku obowiązków związanych z pracą i wychowaniem dziecka, nie zapominam o sobie i chętnie testuje coś dla ciała jak i dla duszy.”
Link do bloga: http://malinowachatka.blogspot.com/

 

 

 

 

 

 

 

“Jestem młodą mamą ślicznej dziewczynki urodzonej w czerwcu 2011. Ciąża i dziecko bardzo zmieniły moje podejście do świata.Jako mama chce aby moje dziecko korzystało z produktów najwyższej jakości.Testowałam wiele kosmetyków,zabawek,czy gadżetów dla dziecka.Swoimi opiniami postanowiłam podzielić się z innymi mamami.Wiem jak trudno wśród nawału różnych gadżetów zdecydować co naprawdę nam się przyda,dlatego swoimi opiniami chce pomóc innym mamą. Na swoim blogu opisuje testowane przeze mnie produkty dla dzieci i rodziców. Kosmetyki,ciuchy, jedzenie i wszelkiego rodzaju gadżety.Jestem wszechstronna, dlatego też wiem że każdym na moim blogu znajdzie coś dla siebie.”

Link do bloga: http://testowoprobkowyswiat.blogspot.com/

 

 

 

“Prowadzę blog od marca 2012 i to chyba pierwsza moja inicjatywa, która mi się nie nudzi i w której czuję, że się spełniam. Chciałabym zarażać czytelników swoją pasją, podejściem do świata, pozytywną energią. Wiem, że w pewnym stopniu mi się to udaje i to chyba daje mi największą satysfakcję 🙂 Blog stał się moją odskocznią, sposobem na gorsze dni, szare chwile. Nie sądziłam nigdy, że to, co miało być tylko pierdółką dla zabicia czasu, przeobraziło się w miejsce, które ma stałe grono odwiedzających, miejsce, które inspiruje i bawi 🙂 Nauczę Cię tu jak zrobić musujące kule do kąpieli, przedstawię opinię na temat kosmetyku dla dziecka – alergika, podpowiem, jaka zabawka będzie idealna dla niemowlęcia i pokażę jak zrobić samemu rozwijającą ściereczkę metkami 🙂 Zapraszam więc do mojego świata :)” Link do bloga: http://scianymajauszy.blogspot.com/

 

 

 

“Mój blog  jest o mojej trójce dzieci, opisuje tam różne przygody z nimi związane. Blog założyłam na początku z myślą o pisaniu takiego e-pamiętnika, ale w czasie poznałam inne blogujące mamy i zapragnęłam podzielić się z nimi, moimi przeżyciami. Następnym przełomem na moim blogu było testowanie produktów. Przez chęć posiadania pewnych produkty dla dziecka, musiałam wywiązać się z umowy i  opisać recenzje o nich na blogu, tak powstał nowy dział “testujemy” który cały czas się rozwija 🙂 Ale cały czas pamiętam, by tematem przewodnim był pierwotny plan, czyli e-pamiętnik :-)”
Link do bloga http://swiatwedlugmoichdzieci.blogspot.com/

 

 

 

“Macierzyństwo wiąże się z wybieraniem odpowiednich produktów dla dziecka. Chętnie czytałam rady odnośnie tego co się sprawuje dobrze, a co źle. Przerobiłyśmy z córcią  wiele produktów, gorszych czy lepszych dla mam i dzieci. Dobrze wiem jak nieocenioną pomocą są rady innych odnośnie spróbowanych rzeczy, więc i ja chcę dać coś od siebie. Tak powstała moja mała pasja- pisanie bloga, na którym dzielę się spostrzeżeniami na temat kosmetyków i nie tylko.”

Link do bloga: http://opiniujemy.blogspot.com/

 

 

 

“Lena i kosmetyczna arena to blog młodej mamy, która godzi polskie życie, z życiem na Cyprze. Syn Dawid jest oczkiem w głowie rodziców, a mama chciałaby dla niego wszystko co najlepsze. Założenie bloga było odskocznią od dnia codziennego, w poszukiwaniu nowości i takich osób jak ona. Na tym blogu znajdziecie nie tylko recenzje kosmetyków, ale także nowinki z dnia codziennego i wiele porad. Mama under 20, poszukująca dobrego i w miarę taniego, recenzująca szczerze bez przymilania się firmom z którymi nawiązała współpracę. Jeżeli podejmujesz współpracę właśnie ze mną, licz się także z krytyką produktów. “

Link do bloga: http://www.pokrewneswiaty.blogspot.com/

 

 

 

 

“Blog z darmowymi próbkami, konkursami, testami. Umieszczam na nim tylko szczere opinie produktów które sama testowałam. Mój ośmiomiesięczny synek również testuje i jego testy także się tu znajdują. Zapraszam do czytania.”

Link do bloga: http://ustrzel-okazje.blogspot.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Młoda mama i jej mała córeczka. Prowadzę bloga o wszystkim co związane z byciem mamą oraz kobietą. Czasem piszę o umiejętnościach córki, czasem pytam koleżanek co robią w danej sytuacji. Ogólnie samo życie młodej niedoświadczonej mamy.”

Link do bloga: http://ourcommonworld.blogspot.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

“Jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek. To głównie z ich powodu postanowiłam prowadzić blog, który założyłam kilka miesięcy temu. Zamieszczam tam posty dotyczące recenzji przetestowanych przez moje maluchy artykułów dziecięcych, głównie są to kosmetyki. Każda mama znajdzie tam więc coś ciekawego do poczytania. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia i komentowania bloga :)”

Link do bloga: http://testowanieartdzieciece.blogspot.com/

 

 

 

 

 

“Blog Freeismylive.blogspot.com jest blogiem na którym umieszczam recenzje z testowania rozmaitych produktów. Dzięki niemu mogę wyrazić moją opinię i polecić lub wręcz przeciwnie – odradzić zakup niektórych produktów jeżeli okażą się wadliwe. Blog ten jest też moją odskocznią od obowiązków związanych z opieką nad dzieckiem oraz domem. Blog jest prowadzony od niedawna ale wciąż rosnąca ilość czytelników motywuje mnie do dalszej pracy nad nim.”

Link do bloga: http://freeismylive.blogspot.com/

 

 

 

 

“Mój blog jest o darmowych próbkach, o różnych konkursach i testowaniu produktów dla dzieci i nie tylko, do których dodaję opinie. Mam wspaniałych dwóch synków.  Michaś ma 2,5 latka a Mikolajek 3 mies i pomagają mi w testowaniu kosmetykow dla dzieci. Bloga zaczelam pisać nie dawno i jestem bardzo zadowolona, z każdym dniem, jak tylko mam chwilke, to siadam i dodaję różne ciekawostki 🙂 Mam nadzieję, że i również wam sie spodoba. Serdecznie wszystkich zapraszam.”

Link do bloga: http://joasia1755.blogspot.com/

 

 

 

1 2 3
Udostępnij.

O autorze

redakcja

2 komentarze

 1. Avatar

  Cisco 642-185 testów, choć nie proste nie spódnica stanowić problem dla ciebie, gdy jesteś tutaj w
  Exam1pass Cisco . oznacza to grupowanie wielu ludzi przybywających ddo Twojej witryny
  codziennie, Próba produkty . Kiedy zacząć szukać bezpłatnych próbek, ja głównie iść
  i patrzeć na moje konto Facebook, aby rozpocząć .

  My web page; [url=http://www.zakazanaplaneta.pl/activity/p/2243/]darmowe
  probki[/url]

Zostaw komentarz

 
Testowanie

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij