Darmowe próbki nowości L’Oréal Paris. (900 zestawów)

0

Każda z nas lubi darmowe próbki. Zwłaszcza te kosmetyczne. Dzięki nim możemy bezpłatnie przetestować dany kosmetyk i bez żadnego ryzyka potem podjąć decyzję o ewentualnym zakupie. Kolejną akcję rozdawania darmowych próbek przygotowała marka L’Oréal Paris. Aż 900 osób otrzyma przesyłkę z zestawem produktów.

A jak się zgłosić?

Jeżeli chcesz zgłosić się do testowania nowego produktu marki L’Oréal Paris przejdź do postu konkursowego, który znajduje się na facebooku, następnie odpowiedz na kilka pytań, wypełnij formularz w całości i wyślij.

Jakie próbki mogę otrzymać?

W akcji przeznaczono 900 zestawów próbek z płynną pielęgnacją nawilżającą HYDRA GENIUS od L’Oréal Paris.

>>ZGŁOŚ SIĘ<<

 

Udostępnij.

O autorze

redakcja

Zostaw komentarz

 
Testowanie

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij