FLOSLEK wspiera personel medyczny walczący z epidemią koronawirusa

0

Ostatnie tygodnie to swego rodzaju sprawdzian dla całych społeczeństw i państw. Nie tylko z tego, jak władze przygotowały się do walki z epidemią koronawirusa, ale też z tego jak my, obywatele, radzimy sobie w tej trudnej sytuacji. Największy ciężar spoczywa na barkach pracowników służby zdrowia: ratowników medycznych, pielęgniarek, lekarzy… To oni stoją na pierwszej linii frontu, robią wszystko, co możliwe, by sprostać wyzwaniu i uratować jak najwięcej zakażonych. Ale w tej batalii potrzebują nie tylko słów wdzięczności, otuchy, ale też konkretnego wsparcia.

Polacy, a także szereg firm połączyło siły i środki, by wspomóc możliwie najwięcej pracowników placówek ochrony zdrowia. Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK również. Wspólnie z miesięcznikiem Zwierciadło przekazaliśmy wybranym szpitalom zakaźnym specjalnie wybrane na ten cel kremy do rąk Bogactwo 4 stron świata, o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjno – odżywczych i cudownych egzotycznych zapachach.

Doctor.

Wśród wartości naszej marki, które od ponad 26 lat są kompasem dla naszych działań i definiują sposób, w jaki poruszamy się w świecie, jest troska o Człowieka. Naturalnym dla nas jest, że dzielimy się naszymi produktami z potrzebującymi. W tej wyjątkowej sytuacji postanowiliśmy wesprzeć pracowników służby zdrowia i zatroszczyć się o ich zniszczone ciągłą dezynfekcją dłonie. Chcemy im w ten sposób podziękować, pokazać, że szanujemy i doceniamy ich ciężką pracę i wielkie zaangażowanie – podkreśla Katarzyna Furmanek, prezes Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK.

Kosmetyki trafią do placówek zakaźnych w najbliższych dniach.

Na wsparcie rzeczowe może tez liczyć lokalna społeczność. Jako firma mająca swą siedzibę w Piasecznie, zdecydowaliśmy się przekazać środki ochrony, takie jak maseczki, żele antybakteryjne oraz kremy do rąk policjantom z miejscowej Komendy Powiatowej Policji. Wszystko po to, by bez strachu o własne zdrowie mogli skupić się na sprawach priorytetowych w czasie epidemii, w tym pomocy osobom przebywającym na kwarantannie.

Nie mogliśmy również zapomnieć o najsłabszych, często samotnych mieszkańcach naszego powiatu. Jeszcze przed świętami, wspólnie z grupą wolontariuszy Caritas Piaseczno, dostarczymy środki antybakteryjne i pielęgnacyjne do ponad setki podopiecznych.

Pomagajmy, razem możemy więcej!

 

Udostępnij.

O autorze

redakcja

Zostaw komentarz

 
Testowanie

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij