Jak nawilżyć włosy czyli pielęgnacja z Pantene

0

Nadchodzi trudny czas dla włosów. Po okresie, w którym były poddawane między innymi ekspozycji na ostre słońce i kąpielom w słonej wodzie, przyszedł czas na wiatr, różnice temperatur i suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach. Niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak wiatr, mróz, śnieg oraz suche powietrze w pomieszczeniach, sprawiają, że włosy tracą objętość i blask, przestają być podatne na układanie, sprawiają nam coraz więcej kłopotów.

W okresie zimowym włosy potrzebują szczególnego wsparcia. Głównym problemem o tej porze roku jest przesuszenie. Należy wówczas włosy nawilżać, odżywiać i systematycznie regenerować. Ważne, by w tym okresie sięgać po produkty nawilżające, które należy stosować systematycznie – mówi stylistka Pantene Agnieszka Płusa. Jak poradzić sobie z tym kłopotem i przywrócić włosom piękny i zdrowy wygląd. Jak zadbać o ich właściwy poziom ich nawilżenia?

Przesuszenie może być naprawdę frustrujące, ponieważ wiele kobiet często wkłada w nawilżanie włosów dużo wysiłku. Stres, na jaki codziennie narażone są nasze włosy, a także niewłaściwe używanie produktów do stylizacji powodują, że trudno jest zapanować nad ich przesuszeniem. Powszechnie stosowane technologie działają powierzchownie, maskując jedynie problem. Wiele stosowanych dziś składników nawilżających jedynie pokrywa włókno włosa, co może doprowadzić do ich obciążenia. Może to również uniemożliwić swobodny ruch włosów, na którym nam tak zależy – wyjaśnia Jeni Thomas, główny ekspert P&G w dziedzinie pielęgnacji włosów i członkini Pantene Hair ResearchInstitute.

pantene-odnowa

Wyniki badań naukowców Instytutu Pantene dowodzą, że istnieje ścisły związek między zmianą poziomu wilgoci w otoczeniu a nawilżeniem włosów. Eksperci odkryli, że sekret odpowiednio nawilżonych i sprężystych włosów leży w odpowiednim zarządzaniu cyrkulacją wody między otoczeniem a wnętrzem włókien włosa. Formuła o potwierdzonym klinicznie działaniu szamponu i odżywki Pantene Odnowa Nawilżenia daje włosom zastrzyk intensywnego nawilżenia, nie obciążając ich. Jest to dwuetapowy system pielęgnacji włosów, który dostarcza optymalnego poziomu nawilżenia przez wzmocnienie bariery ochronnej i poprawia jakość powierzchni włókien. Dzięki temu włosy z sukcesem zdają test na perfekcyjne nawilżenie i srogie zimowe warunki nie są już im straszne.

Sugerowana maksymalna cena detaliczna:

Szampon 250 ml: 10,99 zł

Szampon 400 ml: 13,99 zł

Odżywka 200 ml: 10,99zł

Odżywka 360 ml: 13,99zł

 

 

Udostępnij.

O autorze

redakcja

Zostaw komentarz

 
Testowanie

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij