Luksus jest w naturze. Konkurs z kosmetykami dla dzieci Zepter Swiss Nature Baby (zakończony)

3

 

 

 

REGULAMIN KONKURSU

„Luksus jest w naturze. Konkurs z kosmetykami dla dzieci Zepter Swiss Nature Baby”

 

§ 1

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „Luksus jest w naturze. Konkurs z kosmetykami dla dzieci Zepter Swiss Nature Baby” (dalej: Konkurs).

 2. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem (dalej “Regulamin”) i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.

 3. Organizatorem Konkursu jest Klaudia Matlachowska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą PUBLITO Klaudia Matlachowska; NIP: 6462714205; REGON: 243629586; Adres miejsca wykonywania działalności: ul. Władysława Sikorskiego 60 lok. 13, 43-100 Tychy – właściciel i redaktor prowadząca portalu kosmeland.pl (dalej: Organizator)

 4. Fundatorem Nagród jest Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie; ul Domaniewska 37; 02-672 Warszawa; KRS 0000107635; NIP 526-020-01-87, Wysokość kapitału zakładowego 127.500 PLN organ rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego rejestru Sądowego (dalej: Fundatorem).

 5. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i rozpoczyna się dn. 26 sierpnia 2014 r. i trwa do dn. 18 września 2014 r. Zadanie konkursowe określone w § 2 ust. 2 uczestnicy powinni wykonać do dnia 9 września 2014 r. 

 6. W Konkursie mogą uczestniczyć tylko i wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, obywatelstwo polskie oraz stałe miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

 7. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy i współpracownicy Organizatora lub Fundatora oraz członkowie ich rodzin. Przez członków rodzin rozumie się: rodziców, dzieci, wnuki, rodzeństwo i małżonków.

 8. Konkurs zostanie przeprowadzony na portalu kosmeland.pl

 

§ 2

ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

 1. Uczestnikiem Konkursu określa się osobę, która dokonała prawidłowego zgłoszenia uczestnictwa w Konkursie, spełniając warunki określone w Regulaminie (dalej: Uczestnik)

 2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie przez Uczestnika do dnia 9 września 2014 r. następujących warunków:

a. rejestracja w Zepter Beauty Club za pośrednictwem strony internetowej zamieszczonej pod adresem  http://country.zepter.com/eshop/zbc/send_form.inc?opt=

b. udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe, które brzmi: „Cenisz jakość naturalnych kosmetyków? Przekonaj nas, dlaczego właśnie do Ciebie i Twojego maluszka ma trafić naturalnie luksusowy zestaw Swiss Nature Baby od Zepter.”

c. wysłanie odpowiedzi konkursowej e-mailem wraz z podaniem imienia i nazwiska na adres e-mail konkursy@kosmeland.pl z dopiskiem w tytule wiadomości „Konkurs ZEPTER” (dalej: Zgłoszenie). Zgłoszenie konkursowe może zawierać odpowiedź w formie zdjęcia.

 1. Zgłoszenie musi być wysłane z tej samej skrzynki e-mail, która użyta została do rejestracji w Zepter Beauty Club.

 2. Uczestnik Konkursu może wysłać więcej niż jedno Zgłoszenie.

 3. Wysyłając Zgłoszenie Uczestnik Konkursu potwierdza, że jest wyłącznym autorem przesłanych treści bądź zdjęć.

 4. Odpowiedzi udzielane w Konkursie nie mogą zawierać treści dyskryminujących, obraźliwych lub naruszających prawa osób trzecich.

 5. Zgłoszenia zawierające treści i zdjęcia, których Uczestnik Konkursu nie jest autorem będą automatycznie odrzucane.

 6. Administratorem danych osobowych zbieranych w ramach Konkursu jest Organizator. Dane osobowe Uczestników Konkursu przetwarzane będą przez Organizatora przy zachowaniu zasad określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

 7. Organizator zobowiązuje się wykorzystywać dane osobowe Uczestnika jedynie na potrzeby niniejszego Konkursu zaś Uczestnik przesyłając Zgłoszenie wyraża zgodę na takie przetwarzanie danych, w tym na publikację swojego imienia i nazwiska na liście laureatów Konkursu.

 8. Uczestnicy konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

 9. Wysłanie Zgłoszenia oznacza, iż Uczestnik zapoznał się z niniejszym Regulaminem i w całości go akceptuje.

 

§ 3

ROZWIĄZANIE KONKURSU

 1. Rozwiązanie Konkursu nastąpi do dn.12 września 2014 r.

 2. Spośród wszystkich Uczestników, którzy spełnili warunki Konkursu Organizator wybierze 3 osoby, które jego zdaniem w najciekawszy i najbardziej kreatywny sposób wykonały zadanie konkursowe.

 3. Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie internetowej pod adresem  https://www.kosmeland.pl/ do dnia 12 września 2014 r. O wygranej laureat Konkursu zostanie również powiadomiony przez Organizatora za pośrednictwem wiadomości e-mail.

 4. Wiadomość o wygranej zostanie wysłana przez Organizatora w dniu wyłonienia Laureatów.

 5. W celu przekazania nagrody laureat poproszony zostanie o podanie adresu oraz numeru telefonu.

 6. W przypadku nie podania przez laureata danych niezbędnych do przekazania nagrody w terminie 7 dni od dnia wysłania wiadomości e-mail z informacją o wygranej, prawo do nagrody wygasa, a nagroda zostanie przyznana kolejnej osobie z listy rezerwowej.

 7. Wysyłając dane niezbędne do wysyłki nagrody laureat powinien posłużyć się tym samym adresem e-mail, na który otrzymał wiadomość o wygranej.

 

§ 4

NAGRODY

 1. W konkursie przyznane zostaną 3 równorzędne Nagrody o wartości 610 PLN. którymi są zestawy kosmetyków Swiss Nature Baby. Każda z Nagród składa się z 5 kosmetyków:

 • Swiss Nature Baby. Płyn do kąpieli.

 • Swiss Nature Baby. Szampon.

 • Swiss Nature Baby. Mleczko nawilżające.

 • Swiss Nature Baby. Krem do twarzy i ciała.

 • Swiss Nature Baby. Olejek do masażu.

 1. Uczestnik Konkursu ma prawo do otrzymania tylko jednej nagrody

 2. Nie ma możliwości zamiany nagrody na inną lub wymiany na jej równowartość pieniężną.

 3. Uczestnik, któremu została przyznana nagroda nie może przenieść praw do przyznanej mu nagrody na osoby trzecie.

 4. Nagrody zostaną wysłane na koszt organizatora pocztą/kurierem, na podany przez laureata adres, w terminie 15 dni od wyłonienia laureatów Konkursu.

 5. Organizator oświadcza, że nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

 

§ 5

POSTEPOWANIE REKLAMACYJNE

 1. Reklamacje, co do przebiegu Akcji promocyjnej mogą być składane do dnia 15 września 2014 r.

 2. Reklamacje należy składać na adres e-mail  redakcja@kosmeland.pl wraz z podaniem imienia, nazwiska, adresu e-mail reklamującego oraz wyjaśnienia okoliczności i przyczyn reklamacji.

 1. Reklamacje będą rozpoznawane do dnia 17 września 2014 r. a o wyniku postępowania reklamujący zostanie poinformowany e-mailem wysłanym na podany w reklamacji adres.

 

§ 6

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za:

b)zgłoszenia niewłaściwie zaadresowane lub złożone po upływie określonego w regulaminie terminu.

 1. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych z zachowaniem praw nabytych przez Uczestników konkursu.

 2. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do jednorazowego wydłużenia czasu trwania konkursu jeśli ilość Uczestników nie będzie wystarczająca do jego rozstrzygnięcia.

 3. Wszelkie pytania dotyczące Konkursu należy kierować pod adresem e-mail  redakcja@kosmeland.pl

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ KONKURSU >>
 

 

 

 

 

 

  

 

 

{jcomments on}

 

 

1 2 3
Udostępnij.

O autorze

redakcja

3 komentarze

 1. Avatar

  If you desire to obtain a great deal from this article
  then you have to apply such strategies to your won website.

  Look at my site – [url=http://canadianedrugstore.com/]drugs com pill identifier[/url]

 2. Avatar

  I blog frequently and I truly appreciate your content. The article has truly peaked my interest.
  I will book mark your blog and keep checking for new details about once a week.
  I subscribed to your RSS feed too.

  Stop by my web page – [url=http://pillsedweb.com/]tadalafil 20 mg[/url]

 3. Avatar

  Skora mojego Maluszka potrzebuje wyjatkowo delikatnych kosmetykow poniewaz zmagamy sie z AZS i oprocz lekow,specjalistycznych kremow i masi potrzebujemy wyjatkowo delikatnej pielegnacji na co dzien,a kosmetyki naturalne sa idealne.

Zostaw komentarz

 
Testowanie

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij