Kosmetyki w wymiennych opakowaniach – dbałość o środowisko i oszczędności w portfelu!

0

Po co wydawać na krem więcej, skoro można mniej? Wystarczy kupić kosmetyk w opakowaniu typu refill. Koniecznie zapytaj o nie w drogerii.

Każdy krem sprzedawany w słoiczku, oprócz opakowania zewnętrznego ma również jeszcze drugie – wewnętrzne, tzw. termos, w którym znajduje się kosmetyk. Po co za każdym razem kupować całość, jeżeli można dokupić tylko część wewnętrzną, z kosmetykiem?

Co to jest refill?

Refill to wymienne opakowanie (tzw. termos), w którym znajduje się krem. To rozwiązanie, dzięki któremu zewnętrzny słoik może być używany wielokrotnie, a wymianie podlega jedynie środek. Dlatego po zużyciu kremu nie wyrzucamy słoiczka, a wyjmujemy jedynie refill i na jego miejsce wkładamy nowy.

Zalety opakowań typu refill

  • Oszczędzamy

Dzięki takiemu opakowaniu za kosmetyk płacimy mniej, ponieważ jest sprzedawany bez zewnętrznego słoiczka. Decydując się na zakup kosmetyku w opakowaniu typu refill, oszczędzamy więc ok. 20%!

  • Wygoda stosowania

Swój ulubiony słoiczek na krem trzymasz na toaletce i wymieniasz tylko jego zawartość

  • Szeroki wachlarz możliwości

Słoiczki w kremach marki FLOSLEK Laboratorium są uniwersalne. Mogą być wykorzystane także do przechowywania refilli innych linii kosmetycznych marki Floslek.

  • Dbamy o środowisko

Refill waży tylko 8 g, podczas gdy cały słoiczek aż 40 g. Decydując się na zakup wkładu i ponowne wykorzystanie zewnętrznego słoika wprowadza się więc do środowiska o 32 g mniej plastiku. Refille w 100% podlegają recyklingowi.

Kosmetyki w opakowaniach typu refill

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK wprowadza coraz więcej kosmetyków w opakowaniach typu refill. Obecnie znajdziesz w nich kremy z następujących linii:

– GREEN fors skin

– Rose for skin

– LIFT effect

– Collagen up

– Naczynka pro

Dowiedz się więcej: www.floslek.pl.

Udostępnij.

O autorze

redakcja

Zostaw komentarz

 
Testowanie

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij