Krem dla mężczyzn, krem dla taty – NIVEA MEN CREME!

0

W prawdziwie męskim świecie szybkie decyzje i proste narzędzia to klucz do sukcesu. Dlatego powstało proste i innowacyjne narzędzie od NIVEA MEN, które zmieni dotychczasowe oblicze męskiej pielęgnacji… NIVEA MEN CREME to wielozadaniowe narzędzie do twarzy, ciała i rąk. Dzięki zastosowaniu lekkiej formuły z witaminą E krem ekspresowo się wchłania oraz doskonale nawilża skórę.

Mężczyźni (w większości) nie lubią komplikować sobie życia. Wybierają to, co jest proste. Idealnie – gdy dodatkowo jest także multizadaniowe. Nie skupiają się na długich analizach, rozważaniach „za” i „przeciw”, nie kombinują, a ich decyzje muszą być szybkie. Sędzia piłkarski ma tylko chwilę na to, aby sięgnąć po gwizdek i zadecydować o rzucie karnym, strażak włącza syrenę i rusza do akcji w ułamku sekundy, a mechanik nie ma czasu na zastanawianie się, jaki klucz wybrać, żeby zmienić koło. Niezależnie od wykonywanego zawodu czy pasji, każdy mężczyzna ma swego rodzaju „skrzynkę z narzędziami”, po które sięga, by wykonać zadanie i osiągnąć cel.

Klucz francuski, młotek czy wiertarka to sprzęt, który posiada każdy mężczyzna, majsterkowanie bowiem to często nie tylko konieczność, ale także hobby. Współcześni mężczyźni mają również bardziej nowoczesne narzędzia w swoich „skrzynkach”. Także takie, które choć z pozoru są proste, posiadają szereg różnych funkcji i przydają się w wielu życiowych sytuacjach. Najpopularniejszym z pewnością jest smartphone – niezbędny zarówno w pracy, jak i poza nią. Na smartphonie sprawdzają maile, planują dzień korzystając kalendarza, logują się na portalach społecznościowych. W czasie wolnym korzystają także np. z zegarków stosowanych podczas treningów, które wskazują nie tylko ilość przemierzonych kilometrów, ale też mierzą tętno, puls czy temperaturę.

Niezależnie od tego czy chodzi o naprawę samochodu, zaplanowanie pracowitego tygodnia czy przebiegnięcie maratonu – gwarancją sukcesu jest podjęcie szybkiej (nie bez przyczyny zwanej przecież męską) decyzji i wybór odpowiedniego prostego narzędzia. A jak to się przekłada na świat męskiej pielęgnacji?

nivea-men

NIVEA MEN CREME – stworzony przez mężczyzn dla mężczyzn

Teraz mężczyźni także w sferze pielęgnacji nie muszą już tracić czasu na kombinowanie, mogąc wreszcie sięgnąć po multizadaniowe i proste narzędzie – NIVEA MEN CREME – jeden multizadaniowy krem do twarzy, ciała i rąk.

NIVEA MEN CREME został stworzony przez mężczyzn dla mężczyzn – od konsystencji kosmetyku, po męski design:

1) ponieważ dla mężczyzn jest ważne, by kosmetyk działał błyskawicznie – NIVEA MEN CREME dzięki zastosowaniu lekkiej formuły z Witaminą E wchłania się ekspresowo, nie pozostawiając po sobie uczucia lepkości;

2) mężczyźni cenią męski design i dbają o szczegóły, dlatego NIVEA MEN CREME wyposażony jest w zakręcane wieczko oraz boczne, designerskie pierścienie. Całość utrzymana jest w granatowo-srebrnej kolorystyce NIVEA MEN i zamknięta w męskim, metalowym opakowaniu.

Rekomendowana cena detaliczna: 8,99 PLN/ 75 ml, 13,99 PLN/150 ml

Udostępnij.

O autorze

redakcja

Zostaw komentarz

 
Testowanie

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij