Marka Dr Irena Eris – drugą najbardziej podziwianą polską marką!

0

 

Marka Dr Irena Eris znalazła się na drugim miejscu w rankingu opublikowanym w najnowszym numerze magazynu BRIEF – „30 najbardziej podziwianych polskich marek”.

 

W badaniu internetowym zapytano o to, które rodzime marki budzą największe uznanie, oraz o to, jakie cechy można im przypisać. Okazało się, że spójność czy wiarygodność to atuty polskich marek wskazywane znacznie częściej niż aspekt innowacyjności. Respondenci rankingu “Briefu” wybrali markę Dr Irena Eris jako najbardziej wiarygodną ze wszystkich oraz cechującą się najwyższą jakością produktów. Wśród innych czynników charakteryzujących markę wymieniono: konsekwencję, elegancję, luksus, brak kompleksów oraz atrakcyjność cenową w stosunku do jakości.

 

Liderem zestawienia został E. Wedel, na podium znalazła się również marka Orlen. Kolejne miejsca zajęli: Żywiec, Mazury, Reserved, Allegro, Wittchen i Tymbark, a Top 10 zamyka marka Wyborowa.

 

 

 

źródło : materiały prasowe Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris SA

{jcomments on}

Udostępnij.

O autorze

redakcja

Zostaw komentarz

 
Testowanie

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij