Najnowsza innowacja – Persil Premium!

0

Od lipca br. konsumenci w Polsce zyskali wyjątkową szansę poznania zupełnie nowej formuły Persil, która zapewnia najlepszy efekt prania wśród produktów marki Persil: idealne usuwanie plam i dłuższą świeżość – aż do 4 tygodni przy przechowywaniu w garderobie.

Formuła nowego Persil Premium łączy wzmocnione enzymy zwalczające nawet najbardziej uciążliwe plamy z unikalnymi opatentowanymi składnikami zapachowymi, które utrzymują świeżość prania aż do 4 tygodni przy przechowywaniu w garderobie. Dzięki temu Persil Premium oferuje wyjątkowy efekt czystości premium.

Poznaj nowy Persil Premium

  1. Premium usuwanie plam, dzięki zwiększonej zawartości składników aktywnych oraz enzymów.
  2. Premium biel, która daje poczucie wyjątkowej czystości.
  3. Świeżość i długotrwały zapach premium, którym możesz cieszyć się aż do 4 tygodni przy przechowywaniu w garderobie.

Nowy Persil Premium to zapach premium w opakowaniu premium, dlatego też jego wprowadzenie otrzyma wyjątkowe wsparcie.

Konsumenci będą mogli wybrać pomiędzy dwiema formami nowego produktu premium: żelem i kapsułkami, oferującymi unikalne doświadczenie prania.

Linia Persil Premium zostanie wprowadzona we wszystkich krajach Europy Środkowo-Wschodniej, a towarzyszyć jej będzie nowa kampania telewizyjna, aktywności samplingowe, a także działania reklamowe i promocyjne w sklepach.

Wypróbuj nowe produkty Persil Premium**:

  • Żel Persil Premium – 18 prań 0,9l; Cena: 17,99 zł**
  • Żel Persil Premium – 36 prań 1,8l; Cena: 25,99 zł**
  • Żel Persil Premium – 45 prań 2,25l; Cena: 27,99 zł**
  • Żel Persil Premium – 54 prania 2,7l; Cena: 29,99 zł**
  • Kapsułki Persil Premium – 12 szt.; Cena: 16,99 zł**
  • Kapsułki Persil Premium – 24 szt.; Cena: 25,99 zł**
  • Kapsułki Persil Premium – 32 szt.; Cena: 29,99 zł**
*wśród żeli i kapsułek Persil
**Cena detaliczna rekomendowana niewiążąco przez producenta. 
Ostateczna cena jest ustalana przez sklep detaliczny.

 

Udostępnij.

O autorze

redakcja

Zostaw komentarz

 
Testowanie

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij