Nowe oliwki JOHNSON’S® Baby w spray’u!

0

Dobrze znane wszystkim rodzicom oliwki dla niemowląt mają teraz wygodne opakowania, dzięki którym aplikacja jest jeszcze bardziej komfortowa. Czy znasz już nowe oliwki w spray’u od JOHNSON’S® Baby?

JOHNSON’S® Baby łagodna oliwka w spray’u lub oliwka z aloesem w spray’u zaaplikowana na skórę zatrzymuje do 10 razy więcej wilgoci*. Wystarczy zdjąć korek i nacisnąć pompkę. Następnie nanieść niewielką ilość produktu na dłoń, po czym delikatnie wmasować w ciało.

*niż inne kremy

 

Dostępne w pojemnościach: 200 ml

drogerie Rossmann / 13,99 zł

źródło: http://www.johnsonsbaby.com.pl/

______________________

> testowanie produktów dla dzieci

Udostępnij.

O autorze

redakcja

Zostaw komentarz

 
Testowanie

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij