Nowość – pieluszki Babydream Fun&Fit

1

Pierwszy uśmiech, pierwsze kroki, pierwsze zabawy – wiemy, że te momenty są ważne dla Ciebie i Twojego dziecka. W trosce o to, aby nic nie zakłócało tych chwil stworzyliśmy nowe pieluszki – babydream Fun&Fit, które zapewnią najwyższą ochronę i swobodę na każdym etapie rozwoju niemowlęcia.

Co je wyróżnia? Supermiękka warstwa zewnętrzna, która nie zawiera lateksu naturalnego
i tym samym umożliwia aktywne oddychanie skóry. Superabsorbenty w postaci kulek doskonale pochłaniają ciecze i utrzymują je z dala od skóry maluszka, a szerokie, elastyczne falbanki przy nóżkach zapobiegają przeciekaniu po bokach.

Pieluszki są wyjątkowo cienkie i mają ergonomiczne kształty, dzięki czemu zapewniają dziecku maksymalną swobodę ruchu i dopasowanie do ciała. Mają też elastyczne zapięcia na rzepy, które zapewniają lepszą przyczepność (również przy ponownym zapięciu) i doskonałe przyleganie pieluszki podczas zabawy i szybkich ruchów dziecka.

funfit2

W ramach serii Fun&Fit dostępne są:

  • Babydream Fun&Fit pieluszki jednorazowe mini 1, 2-5 kg – 11,99 zł / 30 szt.
  • Babydream Fun&Fit pieluszki jednorazowe mini 2, 3-6 kg – 24,99 zł / 66 szt.
  • Babydream Fun&Fit pieluszki jednorazowe midi 3, 4-9 kg – 24,99 zł / 52 szt.
  • Babydream Fun&Fit pieluszki jednorazowe maxi 4, 7-18 kg – 24,99 zł / 46 szt.
  • Babydream Fun&Fit pieluszki jednorazowe maxi plus 4+, 9-20 kg – 24,99 zł / 44 szt.
  • Babydream Fun&Fit pieluszki jednorazowe junior 5, 12-25 kg – 24,99 zł / 40 szt.
  • Babydream Fun&Fit pieluszki jednorazowe junior plus 5+, 12-25 kg – 24,99 zł / 38 szt.

funfit1rossmannlogo

Udostępnij.

O autorze

redakcja

1 komentarz

Zostaw komentarz

 
Testowanie

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij