O serwisie

Baby cosmetics, isolated on white

Od lutego 2011 roku portal kosmeland.pl był dla Was przewodnikiem po kosmetykach dla dzieci i mam. Przez te kilka lat rynek kosmetyczny rozwijał się w zdumiewającym tempie. Marek kosmetycznych już nie można wymienić na palcach jednej ręki. Wciąż pojawiają się nowości, zaskakujące kosmetyczne i dermokosmetyczne rozwiązania.  I właśnie te – po niedawnej metamorfozie portalu (wrzesień 2015) – postanowiliśmy Wam pokazywać.  Nowości … dużo nowości!  Teraz  w portalu dowiesz się o rynkowych nowościach kosmetycznych dla dzieci, mam, a także … tatusiów! Teraz kosmeland.pl to portal o nowych kosmetykach i produktach zdrowotnych, które zainteresują całą rodzinę : )

_________________________________________________________________________________________________________________________

Zapraszamy serdecznie do korzystania z zawartości strony. Wszelkie pytania oraz własne propozycje dotyczące portalu prosimy kierować na: redakcja@kosmeland.pl . Odpowiemy najszybciej jak to możliwe : )


 

Testowanie

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij