Testuj za darmo jeden z 300 antyperspirantów Nivea – Deo Elixir Beauty

0

W Klubie Moja Nivea ponownie fajna akcja testowania. Klub ten umożliwia testowanie nowości Waszej ulubionej marki. Warto znaleźć się w gronie testerów dlatego nie czekaj i dołącz do uczestników!

Jakie produkty przygotowano do testów?

300 antyperspirantów Nivea – Deo Elixir Beauty (aż 3 różne rodzaje)

Jak wziąć udział w teście?

Jeżeli chcesz testować produkty Nivea musisz zarejestrować się w Klubie Moja Nivea. Następnie po wejściu na stronę klubu zobaczysz co obecnie jest testowane. Aktualnie czeka 300 antyperspirantów Nivea – Deo Elixir Beauty. Wybierz wariant DEO ELIXIR BEAUTY, który chcesz przetestować, kliknij “wybierz”, a następnie odpowiedz kreatywnie na pytanie.

>ZOBACZ STRONĘ TESTOWANIA<

Jaki jest czas trwania akcji?

Zgłoszeń można dokonywać do 31 sierpnia 2019r.

Udostępnij.

O autorze

redakcja

Zostaw komentarz

 
Testowanie

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij