Wygraj zestaw kosmetyków Eveline!

4

 

 

 

 

REGULAMIN KONKURSU

„Wygraj zestaw kosmetyków Eveline.”

§ 1

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „Wygraj zestaw kosmetyków Eveline” (dalej: Konkurs).

 2. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem (dalej “Regulamin”) i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.

 3. Organizatorem Konkursu jest Klaudia Matlachowska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą PUBLITO Klaudia Matlachowska; NIP: 6462714205; REGON: 243629586; Adres miejsca wykonywania działalności: ul. Władysława Sikorskiego 60 lok. 13, 43-100 Tychy – właściciel i redaktor prowadząca portalu kosmeland.pl (dalej: Organizator)

 4. Fundatorem Nagród jest marka Eveline Cosmetics (dalej: Fundator).

 5. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i rozpoczyna się dn. 21 listopada 2014 r. i trwa do dn. 28  listopada 2014 r.

 6. W Konkursie mogą uczestniczyć tylko i wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, obywatelstwo polskie oraz stałe miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

 7. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy i współpracownicy Organizatora lub Fundatora oraz członkowie ich rodzin. Przez członków rodzin rozumie się: rodziców, dzieci, wnuki, rodzeństwo i małżonków.

 8. Konkurs zostanie przeprowadzony na portalu kosmeland.pl

§ 2

ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

 1. Uczestnikiem Konkursu określa się osobę, która dokonała prawidłowego zgłoszenia uczestnictwa w Konkursie, spełniając warunki określone w Regulaminie (dalej: Uczestnik)

 2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie przez Uczestnika do dnia 28 listopada 2014 r. następujących warunków:

a. rejestracja w portalu kosmeland.pl  https://www.kosmeland.pl/  (jeśli Uczestnik Konkursu takiego konta jeszcze nie posiada)

b. udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe, które brzmi: Dokończ zdanie: Pielęgnacja jest najciekawsza, kiedy _________” (Praca konkursowa obejmuje tylko jedno zdanie – Przykład: “Pielęgnacja jest najciekawsza, kiedy testuję nowości”)

c. wysłanie odpowiedzi konkursowej e-mailem wraz z podaniem nicku z portalu kosmeland.pl na adres e-mail  konkursy@kosmeland.pl z dopiskiem w tytule wiadomości „Konkurs Eveline” (dalej: Zgłoszenie). Do zgłoszenia konkursowego można dołączać zdjęcia.

 1. Zgłoszenie musi być wysłane z tej samej skrzynki e-mail, która użyta została do rejestracji w portalu kosmeland.pl

 2. Uczestnik Konkursu może wysłać więcej niż jedno Zgłoszenie.

 3. Wysyłając Zgłoszenie Uczestnik Konkursu potwierdza, że jest wyłącznym autorem przesłanych treści bądź zdjęć, a praca konkursowa nie była nigdzie indziej publikowana.

 4. Odpowiedzi udzielane w Konkursie nie mogą zawierać treści dyskryminujących, obraźliwych lub naruszających prawa osób trzecich.

 5. Zgłoszenia zawierające treści i zdjęcia, których Uczestnik Konkursu nie jest autorem będą automatycznie odrzucane.

 6. Administratorem danych osobowych zbieranych w ramach Konkursu jest Organizator. Dane osobowe Uczestników Konkursu przetwarzane będą przez Organizatora przy zachowaniu zasad określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

 7. Organizator zobowiązuje się wykorzystywać dane osobowe Uczestnika jedynie na potrzeby niniejszego Konkursu zaś Uczestnik przesyłając Zgłoszenie wyraża zgodę na takie przetwarzanie danych, w tym na publikację swojego nicku z portalu komeland.pl na liście laureatów Konkursu.

 8. Uczestnicy konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

 9. Wysłanie Zgłoszenia oznacza, iż Uczestnik zapoznał się z niniejszym Regulaminem i w całości go akceptuje.

§ 3

ROZWIĄZANIE KONKURSU

 1. Rozwiązanie Konkursu nastąpi do dn.2 grudnia 2014 r.

 2. Spośród wszystkich Uczestników, którzy spełnili warunki Konkursu Organizator wybierze 3 osoby, które jego zdaniem w najciekawszy i najbardziej kreatywny sposób wykonały zadanie konkursowe.

 3. Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie internetowej pod adresem   https://www.kosmeland.pl/ do dnia 02 grudnia 2014 r. O wygranej laureat Konkursu zostanie również powiadomiony przez Organizatora za pośrednictwem wiadomości e-mail.

 4. Wiadomość o wygranej zostanie wysłana przez Organizatora w dniu wyłonienia Laureatów.

 5. W celu przekazania nagrody laureat poproszony zostanie o podanie adresu oraz numeru telefonu.

 6. W przypadku nie podania przez laureata danych niezbędnych do przekazania nagrody w terminie 5 dni od dnia wysłania wiadomości e-mail z informacją o wygranej, prawo do nagrody wygasa, a nagroda zostanie przyznana kolejnej osobie z listy rezerwowej.

 7. Wysyłając dane niezbędne do wysyłki nagrody laureat powinien posłużyć się tym samym adresem e-mail, na który otrzymał wiadomość o wygranej.

§ 4

NAGRODY

 1. W konkursie przyznane zostaną 3 równorzędne nagrody którymi są zestawy kosmetyków Eveline Cosmetics. Każda z Nagród składa się z 3 kosmetyków:

  1.Intensywnie nawilżający balsam do ciała pod prysznic Argan Oil 2.Żel do higieny intymnej Lacta Med. Do codziennego stosowania dla kobiet w każdym wieku. 3.Termoaktywne serum do ciała Slim Extreme 4D 

 1. Uczestnik Konkursu ma prawo do otrzymania tylko jednej nagrody

 2. Nie ma możliwości zamiany nagrody na inną lub wymiany na jej równowartość pieniężną.

 3. Uczestnik, któremu została przyznana nagroda nie może przenieść praw do przyznanej mu nagrody na osoby trzecie.

 4. Nagrody zostaną wysłane na koszt Fundatora pocztą/kurierem, na podany przez laureata adres, w terminie 30 dni od wyłonienia laureatów Konkursu.

 5. Organizator oświadcza, że nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.


§ 5

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za:

b)zgłoszenia niewłaściwie zaadresowane lub złożone po upływie określonego w regulaminie terminu.

 1. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych z zachowaniem praw nabytych przez Uczestników konkursu.

 2. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do jednorazowego wydłużenia czasu trwania konkursu jeśli ilość Uczestników nie będzie wystarczająca do jego rozstrzygnięcia.

 3. Wszelkie pytania dotyczące Konkursu należy kierować pod adresem e-mail   redakcja@kosmeland.pl

 

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ KONKURSU >>
 

 

 

 

 

 

  

 

 

{jcomments on}

 

 

1 2
Udostępnij.

O autorze

redakcja

4 komentarze

 1. Avatar

  naturally like your website however you have to test the spelling on quite a few of your posts.

  A number of them are rife with spelling issues and I find it
  very bothersome to inform the truth nevertheless I
  will certainly come back again.

  Here is my webpage; [url=http://canadianedrugstore.com/]cialis
  from canada[/url]

 2. Avatar

  Hey there! Do you know if they make any plugins to help with SEO?

  I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords
  but I’m not seeing very good gains. If you know of any please share.

  Thank you!

  My site … [url=http://cheapflightslasvegasus.com/]cheap flight[/url]

 3. Avatar

  It’s truly a nice and useful piece of information. I’m satisfied that you simply shared this
  useful info with us. Please keep us informed like this.
  Thanks for sharing.

  my blog post; [url=http://cheapflightslasvegasus.com/]cheap las vegas
  flights[/url]

 4. Avatar

  When someone writes an article he/she retains the idea of a user in his/her brain that how a user can know it.
  Therefore that’s why this piece of writing is
  perfect. Thanks!

  my website [url=http://www.mil120.com/link.php?url=http://goo.gl/Sfhabc]dyson dc24[/url]

Zostaw komentarz

 
Testowanie

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij