Zadbaj o czyste rączki dziecka ze Skarbem Matki

0

Małe dzieci są ciekawe świata. Chcą wszystkiego dotykać. Zadbaj, aby zawsze miały czyste rączki. To bardzo ważne dla zdrowia Twoich pociech.

Nawet nie zdajemy sobie sprawy, ile różnych zarazków mieści się na każdym przedmiocie, a zwłaszcza do użytku publicznego. Koszyki i wózki na zakupy w sklepie, uchwyty w autobusach, poręcze na schodach ruchomych, pieniądze. Możnaby wymieniać bez końca. A przecież małe dziecko jest ciekawe świata i wszystkiego, co się znajduje wokół niego. Chce dotykać, badać, a po chwili wsadza paluszki do buzi. Jak temu zaradzić?

Myj rączki

Oczywiście trzeba dziecku zwracać uwagę i edukować. Ale to nie wszystko. Przede wszystkim trzeba dbać o higienę i często myć ręce. Na zakupach czy na placu zabaw ta czynność będzie utrudniona, dlatego gdy wychodzisz z dzieckiem z domu, zawsze zabierz ze sobą Żel do mycia rąk Skarbu Matki (pojemność 80 ml, cena ok. 9 zł). Dzięki temu produktowi, w prosty i skuteczny sposób utrzymasz higienę skóry rąk w trudnych warunkach. Preparat bardzo łatwo rozprowadza się, wchłania i jednocześnie usuwa widoczny brud. Nie pozostawia uczucia lepkości. Dodatek gliceryny natłuszcza, nawilża i wygładza delikatną skórę rąk. Wygodne, małe opakowanie zmieści się w każdej kosmetyczce, torebce czy w małej kieszonce. Atrakcyjna grafika ukazująca morskie dno z pewnością zachęci maleństwo do jego stosowania.

Udostępnij.

O autorze

redakcja

Zostaw komentarz

 
Testowanie

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij